Návrh realizace interiéru Praha

Rezidence Na Hrebenkach

 

Návrh realizace interiéru rezidence na Hřebenkách

 

V tomto projektu jsme se zaměřili na návrh realizace interiéru apartmánu o rozloze 3 +kk v Praze na Hřebenkách. Cílem byla realizace interiéru na klíč s důrazem na jednoduchost a eleganci. Byt měl sloužit především k relaxaci, ale zároveň splňovat požadavky na funkčnost a praktičnost. Zvolili jsme proto neutrální barvy stěn s odstíny bílé a šedé a podtrhli celkový dojem elegance luxusními bytovými doplňky v italském stylu.

 

Návrh ložnice v italském stylu

 

Při návrhu ložnice jsme zacílili na komfort a útulnost pro budoucího majitele bytu. Dominantu každé ložnice tvoří postel. Proto jsme vybrali postel značky „Veneziano“ od italské firmy Tonin Casa, kterou založil Gianni Tonin před více než třiceti lety. Na noční stolky jsme umístili ikonické lampy „Bourgie“ od značky Kartel, jejichž doplňky patří mezi symboly italského stylu přes 70 let. Na stěnu jsme zvolili tapetu s klasickým vzorem.

Výsledkem je spojení kontrastu krémově zlaté barvy s neutrálními barvami tak, aby dohromady dávaly dokonalý smysl.

 

Návrh obývacího pokoje s kuchyňskou linkou s důrazem na kontrast a vyváženost

 

Italský styl se vyznačuje především prosvětlenými pokoji. Design obývacího pokoje byl navržen tak, aby ladil se zbytkem bytu a působil luxusně, teple a prosvětleně. Prohlédnout si můžete například kuchyň z tmavého dubu od světoznámé značky „Berloni“, která dokonale kontrastuje se světlými stěnami a záclonami se zlatého tylu. Ty byly navrženy dekoratérským studiem „Bellisimo Praha“. Na stěnách si můžete všimnout obrazů od umělce Alexandera Onishenkova, jehož umělecká díla najdete také v Galerii Jakubská v Praze.

Výsledkem je dokonalá souhra barev, světla a luxusních italských doplňků, které bytu dodávají jedinečný vzhled a 100% funkčnost a praktičnost.

 

Zvolte interiérové studio Alex Brut a vytvořte si domov o kterém sníte

 

Naše interiérové studio Alex Brut si zakládá především na 100% dodržení slibů a závazků k zákazníkovi.

Nabízíme komplexní zastřešení celého projektu od 3D vizualizace až po realizaci. S našimi klienty konzultujeme každý krok a novou myšlenku.

V případě, že si zvolíte naše interiérové studio v Praze, budou se vám věnovat ti nejlepší bytoví designéři, kteří studovali na předních designových univerzitách na světě, včetně institutu Marangoni v Miláně.

 

Kontaktujte nás a splňte si své sny o bydlení

INFORMACE