Návrh a realizace interiérů Restaurace „Avenue“

Návrh a realizace interiérů Restaurace. Praha

Návrh a realizace interiérů – restaurace AVENUE Praha

 

 Restaurace AVENUE Praha je další z našich významných projektů, který byl dokončen v roce 2018. Díky atypickému půdorysu restaurace byl návrh a realizace interiérů komplikovanější, ale nikoliv nemožný.  Naše interiérové studio zapojilo přední designéry a specialisty a výslednou podobu si můžete prohlédnout na fotografiích.

 

3D vizualizace restaurace AVENUE Praha

 

 

 V první řadě bylo důležité zjistit očekávání majitele restaurace a jeho představu pro vytvoření návrhu interiérového designu restaurace. Po konzultaci s našimi bytovými designery, jsme se zaměřili na rozmístění nábytku v prostoru tak, aby odpovídal nejen představě majitele, ale také stavebním předpisům.

Vybrali jsme vhodné doplňky, dekory a optimální interiérové prvky tak, aby přesně odpovídaly koncepci a charakteru budoucího designu. Následně jsme vytvořili 3D vizualizaci restaurace ve fotorealistické kvalitě a předali majiteli k odsouhlasení.

Výsledná realizace interiéru restaurace AVENUE Praha

Interiérové studio Alex Burt pověřilo nejlepší designéry pro vytvoření návrhů a následnou realizaci interiéru.

Zvolili jsme kvalitní masivní nábytek od firmy SANDALYECI, jejichž pobočky najdete po celém světě.  Pastelové barvy nábytku v kombinaci s neutrálními barvami perfektně dokreslují jedinečnou atmosféru celé restaurace. Protože kvalita je pro nás na prvním místě a podlaha tvoří v interiéru největší plochu, pro její výrobu jsme vybrali přední britskou firmu Havwoods – leadera na světovém trhu dřevěných podlah. 

Dominantu restaurace tvoří stěna s kresbou portrétu Salvadora Dalí s citátem, který v překladu znamená: „Jsou dny, kdy si myslím, že umřu na předávkování uspokojením.“ A přesně takový pocit budete mít, pokud restauraci navštívíte. Dokonalá souhra barevných odstínů, kvalitních a originálních doplňků ve vás tento pocit rozhodně vyvolá.

 

 

Návrh a realizace interiérů studio Alex Brut

 

 

 Zabýváme se návrhy a realizací kaváren, restaurací, obchodů, kanceláří, ale také bytů či domů. Naši přední bytoví designeři vystudovali nejlepší světové designové univerzity. Postaráme se o návrh interiéru od začátku až do konce a o každém kroku vás budeme informovat. Víme, že tou nejlepší reklamou je pro nás spokojený zákazník, a proto 7 z 10 nových klientů získáváme na základě doporučení.

Kontaktujte nás a svěřte se do rukou předních bytových designérů vyhledávaných po celé Evropě.