Design interiéru restaurace Richman

RICHMAN BUSSINES BAR

Design interiéru restaurace RICHMAN BUSINESS BAR v Praze

Cílem projektu design interiéru restaurace RICHMAN BUSINESS BAR v Central parku Praha bylo vytvořit 3D vizualizaci restaurace. V potaz bylo nutné vzít umístění restaurace v rezidenci Central parku, technické parametry restaurace a business povahu podniku. Na fotografiích vidíte výslednou vizualizaci projektu ve fotorealistické kvalitě.  

 

Projekt 3D vizualizace restaurace RICHMAN BUSINESS BAR

 

Vzhledem k povaze podniku a jeho dalšímu využívání, bylo v první řadě nutné správně zvolit barvy a materiál nábytku, stěn i podlahy. Projekt restaurace byl navíc zkomplikovaný nízkými stropy, které na některých místech dosahovaly pouhých 2,5 m.

Podle požadavkům klienta jsme do prvních náčrtů začlenili nábytek v korporátní červené barvě. Ovšem s přihlédnutím k umístění restaurace v přírodním Central parku byly nakonec barvy změněny.

Na fotografiích si můžete prohlédnout výslednou 3D vizualizaci restaurace, v které jsme zvolili nábytek v tyrkysových barvách v kombinaci s ušlechtilou kůží. Speciální stěrková podlaha béžové barvě se zlatým akcentem dokonale doplňuje luxusní vzhled restaurace.

Design baru v zadní části místnosti byl navržen v černé barvě tak, aby kontrastoval  se zdmi s benátským štukem vytvořeným speciální technikou ottocento a ušlechtilou kůží nábytku v béžových odstínech. Protože zadní barovou část bylo potřeba zesvětlit, zvolili jsme pro návrh interiéru baru osvětlení ve zlaté barvě, jehož odlesky dodávají tomuto prostoru více světla.

V průběhu jednoho měsíce byl návrh projektu restaurace připraven ke schválení a design návrhu interiéru restaurace předán klientovi.

 

Interiérové studio Alex Brut

 

Naše interiérové studio se zabývá návrhy designu komerčních i bytových prostorů. Připravíme pro vás 3D vizualizaci projektu restaurací, kaváren, kanceláří, bytů i domů. Kompletní zastřešení projektu si vezmou na starosti naši přední bytoví designéři, kteří jsou vyhledáváni nejen v ČR, ale také v celé Evropě. Stavební týmy pro vás vytvoří projekt na nejvyšší úrovni. Získáte tak veškeré podklady, výkresy, specifikace a dokumenty s detailním vysvětlením pro konstrukční týmy.

Kontaktujte nás pro více informací.

Info

  • Kategorie:Design interiéru restaurace
  • Datum: 2020
  • Klient: soukromý investor
  • Místo: Rezidence Central Park Praha