Návrh interiéru bytu – Růžový interiér

Návrh interiéru bytu – Růžový interiér

Návrh interiéru bytu – Růžový interiér

 

Růžová barva: Symbolizuje něžnou aktivitu, volnou mysl a energii.  Zadáním investora bylo vytvořit nápadný luxusní interiér, který na Pinterestu nelze najít. Nebylo povoleno měnit nové dveře a podlahy od developera. Klient požádal o použití mnoha chromovaných dílů, ať už figurek nebo nožiček na pohovce, a tisku autorské grafiky na nábytek. Byli jsme požádáni, abychom změnili ložnici na šatnu a umístili pracovní místo do obyvaku.

 

Na chodbě, po obou stranách chromovaného zrcadla, nás vítají 2 symetrické skříně s plameňáky. Vlevo po chodbě je vestavěná skříň s velkými listy na dveřích. Chodba rozděluje celý byt na 2 části, soukromou část a část pro hosty.

 

Navrh obývacího pokoje.

 

V obyvaku nás vítá kuchyňský ostrov s barovými stoličkami od Phillipa Starka. Kuchyně je jako ledovec vyrobený v bílé barvě. Chromový kuchyňský obklad od společnosti Venis odráží světlo z okna a třpytí se v barvách stěn. Spojení stěn a stropu je zdobeno lištami, které vytvářejí lehký pocit báječné nálady. Tmavá tyrkysová pohovka vytváří oázu uprostřed růžové pouště a světle modré závěsy vytvářejí klid. Za rohem společenské místnosti je skleněný pracovní stůl s knihovnou. Knihovny jsou odděleny velkým pyramidovým zrcadlem. Zrcadlo opakuje motivy obkladů v kuchyni.

Navrh ložnice

V ložnici je sametová postel s romantickým názvem “Paris”. Zrcadlové noční stolky od Kare a růžové lampy od Kartel. Stěny jsou orámovány lištami malovanými jednou barvou.

Šatna byla vyrobena na zakázku, každá police je osvětlená. V šatně je tmavě tyrkysová pohodlná pohovka. Všechny koberce v interiéru jsou od pana Palacka. Designové vázy z obchodu Artiseme.

V koupelně – umyvadlová skříňka na míru je v souladu se zrcadly Kartel. Skříňka pod umyvadlo opakuje motivy chodbě

Zvláštnost od autoru interiéru. Na projektu jsme hodně pracovali s interiérovými barvami. Atmosféru hry barev lze plně pochopit, když tam budete.

 

Interiérové Studio Alex Brut – Bytový design Praha

Kvalita a spokojenost zákazníka jsou pro nás klíčové ukazatele. Spolupracujeme se světovými značkami a výrobci nábytku z Itálie, Holandska a Německa. Realizujeme projekty bytů, domů, kaváren, obchodů, kanceláří i celých projektů. Naši bytoví architekti studovali na nejlepších designových univerzitách světa. Jako příklad můžeme uvést institut Marangoni v Miláně.

Celý projekt komplexně zastřešíme od vizualizace až po realizaci naším stavebním týmem. Pravidelně vám budeme poskytovat fotoreportáže a videoreportáže a vy tak budete mít stále přehled o tom, jak projekt postupuje. 

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou schůzku zdarma.

Info