Bytový design Praha

Bytový design. Projekt Na Hřebenkách. Praha

Bytový design Praha – Rezidence na Hřebenkách

 

Představujeme vám náš první projekt a 3D vizualizaci interiéru rezidence na Hřebenkách. Na fotografiích si můžete prohlédnout návrh bytového designu pro našeho klienta, ještě před samotnou realizací. Zvolili jsme kvalitní a střídmé materiály a neutrální barvy v odstínech bílé, šedé a černé tak, aby celkový obraz bytu působil harmonicky a vzdušně.

 

Obývací pokoj s kuchyňským koutem

 

 

Návrhy a realizace interiérů si vzal na starosti náš zkušený interiérový designér v Praze. Byt je menší rozlohy, a proto bylo potřeba ho opticky zvětšit a zesvětlit. Nejprve jsme se zaměřili na návrh interiéru obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Vzhledem k tomu, že se jedná o společenskou místnost, kde se pořádají rodinné sešlosti, zvolili jsme minimalistický styl s prvky moderního stylu. Kuchyňský kout jsme navrhli v černé barvě, tak aby kontrastoval se zbytkem místnosti a nenarušil její styl a design.

Návrh ložnice a pracovny

 

 

Při návrhu ložnice jsme naopak zvolili tmavší barvy stěn v kombinaci se zlatými akcenty a dali důraz na detail a doplňky. Tento interiér je nejdůležitější prostor k odpočinku, a proto bylo důležité zaměřit se na design a kvalitu materiálu. Postel je navržena tak, aby nabízela maximální komfort při odpočinku. Díky velkému francouzskému oknu působí ložnice prosvětleně a vzdušně.

Pracovnu jsme opticky zvětšili světlou 3D tapetou a vzhledem k malému prostoru zvolili menší pohovku v kontrastní barvě. Pokoj o malé rozloze tak působí větším a vzdušným dojmem.

 

Interiérové Studio Alex Brut – Bytový design Praha

 

Kvalita a spokojenost zákazníka jsou pro nás klíčové ukazatele. Spolupracujeme se světovými značkami a výrobci nábytku z Itálie, Holandska a Německa. Realizujeme projekty bytů, domů, kaváren, obchodů, kanceláří i celých projektů. Naši bytoví architekti studovali na nejlepších designových univerzitách světa. Jako příklad můžeme uvést institut Marangoni v Miláně.

Celý projekt komplexně zastřešíme od vizualizace až po realizaci naším stavebním týmem. Pravidelně vám budeme poskytovat fotoreportáže a videoreportáže a vy tak budete mít stále přehled o tom, jak projekt postupuje. 

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou schůzku zdarma.

Info

  • Kategorie: Design Interieru 
  • Datum: 2019-2020
  • Klient: soukromý investor
  • Místo: Praha Rezidence Na Hrebenkach